Oblasť prenajatia: Chorvátsko * Slovinsko * Čierna Hora * Taliansko

Sterling Stock Investment Ltd. prostredníctvom svojho zastúpenia v Chorvátsku prenajíma jachtu Yaretti 2210 v Chorvátsku, Slovinsku, Čiernej Hore a Taliansku z prístavu Sukošan. Objavte krásy a nádhery jedinečného Jadranu!

Chorvátsko sa nie nadarmo nazýva aj krajina ostrovov. Do Chorvátska patrí viac ako 1000 ostrovov, pričom každý ostrov je jedninečný a nezabudnuteľný svojou krásou. Veľa ostrovo je osídlených, ale každý z nich je jedinečný svojou históriou a svojím osudom.

Národný park Kornati spája divú krásu kameňa s krásou belasou modrou farbou neuveriteľne čistého a priezračného mora. V Kornatoch vládne mier a pokoj, ktoré nie je možné nájsť nikde na svete, šarm ukrytých zálivov a lagún, ktoré každému milovníkovi mora vyrazia dych. Svoje pomenovanie park dostal podľa súostrovia svojích najväčších ostrovov Kornát. Skutočný raj pre potápačov predstavujú zátoky, pokojné prístavy a ukyté pláže.

Návšetva historíckých pamätihodností z rímskych čias v Zadare, Šibeniku, Splite a Dubrovniku zachová nezabudnuteľné zážitky.

Kulinárske kuchyne v ukrytých zátokach presvedčia o kvalite a chuti.